Події

ЄДНІСТЬ У РІЗНОМАНІТТІ

 «Немає ні іудея, ні елліна. Нема ні раба, ні вільного. Немає ні чоловіка, ні жінки. Ви всі — одне ціле з Христом Ісусом.»

Послання апостола Павла до Галатів 3 вірш 28

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній зустрівся з делегацією Ради національних спільнот очоленою Ашотом Аванесяном. В зустрічі взяли участь: голова Ради національних спільнот України Ашот Аванесян, президент українсько-арабської ділової ради Абу Алруб Емад, президент Конгресу ромен України Петро Григоріченко, голова Ради представників громадських об’єднань корінних народів і національних меншин України при МОН України і керівник Центру німецької культури «Widerstrahl» Людмила Коваленко, президент грузинсько-українського культурно-мистецького центру Зурабі Мікава, заступник голови Спілки поляків України Вадим Покидько та віцепрезидент Товариства «Україна-Болгарія» Сергій Пєтков.

Під час спілкування, блаженійший розповів про діяльність церкви в умовах війни. Підкреслив, що росія продовжує геноцид українського народу з метою захоплення території, привласнення культурних, духовних надбань, історичних здобутків українського народу. Він наголосив що нині всі громадяни Української держави мають бути єдиними у своїй боротьбі зі злом, втілення якого є російська федерація.

Ашот АВАНЕСЯН завірив, що представники національних спільнот підтримують єдність. І головним в боротьбі українського народу є те що всі спільноти об’єднані довкола єдиних для всіх цінностей Європейської цивілізації, які виражені в гаслі Європейського Союзу «In varietate concordia», що перекладається з латини, як «Єдність у різноманітті».

Митрополит Єпіфаній завірив присутніх, що він цілком підтримує ідеї, що закладені в законопроект «Про національні спільноти», прийняття якого є однією з вимог, для входження нашої країни до європейської спільноти вільних держав, які сповідують демократичні цінності.

Всі учасники заходу мали можливість висловити свої думки і бачення ситуації в Україні. Традиційний обмін подарунками і спільне фото стали ще однією родзинкою заходу, який проходив в дружній і невимушеній атмосфері. Разом до Перемоги!