Події

Хто приніс меч – той від меча і загине

Під час зустрічі з Прем’єр-міністром Болгарії Кирилом Петковим 28 квітня 2022 року

Не можна домовлятися про мир із тими,
хто прийшов тебе вбивати

Голда МЕЇР

Із проголошенням незалежності на території Української держави залишались військові угруповання колишнього Радянського Союзу, а потім його правонаступниці російської федерації. Розгалужена агентурна сітка КГБ, а надалі її правонаступниця ФСБ, проводила підривну діяльність проти України. Спроби захопити Кримський півострів, економічні та інформаційні диверсії, створення антидержавницьких партій і рухів призвели до Революції гідності. Український народ, який ніколи не терпів насилля і диктатуру, повстав проти корумпованих чиновників і політиків – ставлеників Кремля.
Однак агентурна мережа по всій Україні спробувала насильницьким шляхом повалити обрану відповідно до Конституції України владу. Завдяки підтримці армії російської федерації це вдалось здійснити в Автономній Республіці Крим і деяких районах Донецької та Луганської областей. У цих регіонах до влади прийшли лідери кримінальних терористичних угруповань. Під виглядом розбудови незалежних державних утворень на захоплених територіях було створено плацдарми для подальшого нападу на Україну.

Саме території Кримського півострова, Донбасу та Білорусі стали базами для нагромадження сил і засобів, а рекрути цих територій для незаконних збройних формувань, що беруть участь у «спеціальній воєнній операції» в Україні. Наразі російська федерація перетворилась на державу, яка є спонсором і базою для терористичних угруповань, члени яких проводять акції на території Незалежної України, Республіки Грузія, Сирії та інших країнах. На теренах України, використовуючи артилерію, авіацію і флот армією агресора здійснено комплекс заходів, визнаних світовим співтовариством геноцидом проти мирних громадян, воєнними злочинами проти людства.

З Прем’єр-міністром Республіки Болгарія Кирилом Петковим

Московські ідеологи століттями плекали політичну концепцію «Москва – Третій Рим», яка поступово переросла в ідеологію «руского міра». Захоплення територій сусідніх народів, постійні війни — невід’ємна складова зовнішньої політики московитів. Верхівка суспільства у внутрішній політиці використовувала опричників, а надалі чорносотенні угруповання і спецпризначенців для геноциду проти населення, особливо проти тих, хто спілкується іншою мовою та сповідує інші релігійні погляди. Суверенні народи: кримські татари, українці, євреї, німці, чеченці, греки, болгари зазнали голодомору, репресій, депортацій.

З Міністром оборони Республіки Болгарія
Драгоміром Заковим

Світова спільнота розуміє та підтримує Україну в її боротьбі проти російської агресії. Під час зустрічей із Прем’єр-міністром Республіки Болгарія Кирилом Петковим і Міністром оборони Драгоміром Заковим стало зрозуміло, що вже відбувся перелом у свідомості і політиків, і громадян країн колишнього соціалістичного табору . Розуміння справжньої імперської суті кремлівської камарильї поступово витісняє міфи про «братство слов’ян», «захист православних цінностей», якими прикрито бажання московитів поневолити і знищити цивілізаційні здобутки, надбання демократії, вільних економічних відносин.
За жорстокістю і аморальністю терористичне угруповання, що вважає себе армією російської федерації, на сьогодні не має аналогів. Подібні звірства нелюдів вчинялись лише в доісторичні часи і Добу середньовіччя та фашистами в період нового часу.
Український народ за підтримки урядів країн усього світу бореться за власну незалежність, власну державність, свободу і демократичні принципи на своїй землі
та за свою землю.

Вчений не може бути осторонь, коли пітьма, ненависть, злоба та жорстокість атакують  цивілізований світ.

Вже вкотре Україна стала щитом для європейської цивілізації проти варварства орків. Україна ні кому не погрожувала і ні на кого не нападала. Український народ – мирний народ. Але жоден загарбник не залишиться без покарання. Українцям є що і кого захищати. Слава Українським воїнам!