Події

Кривавий план кремлівського диктатора

В мене як фахівця з історії та теорії держави і права достатньо часто питають:
⚔️ Який наступний крок зробить кремлівська влада?
⚔️ Як будуть розвиватись події?
⚔️ Коли закінчиться війна?
Формулюючи відповіді на ці питання, достатньо часто вдається спрогнозувати певну послідовність рішень та їх наслідків, водночас цілу низку подій доводиться коментувати після того як вони вже відбулись. Але такий стан речей обумовлений наступним. Глобальний опис причинно-наслідкових зв’язків вже був описаний в публікаціях, нарисах і статтях, що увійшли до книг «Прабатьківщина слов’ян», а ще більше «Чотири столиці Давньої Русі».
Наразі для того щоб зрозуміти який наступний крок зробить кремль, не потрібно гадати на кавовій гущі. А потрібно лише слухати лідера росії, який узурпував владу і є її уособленням, і чесно відповідати на поставленні питання.
⚔️ Коли розпочалась підготовка до війни з НАТО?
⚔️ Яким чином діяла російська пропаганда для дискредитації США та урядів інших демократичних країн?
⚔️ Які європейські країни підтримують антинатівську політику і чому?
Таким чином ми розуміємо, що серед країн Європейського Союзу, навіть тих які входять до північноатлантичного блоку є велика кількість громадян, а відповідно і політиків, противників НАТО. Особливо це стосується громадян країн, що раніше входили до блоку так званого «Варшавського договору». Саме на них була спрямована російська пропаганда, саме на їх території досі діють рухи, організації, партії, блоки, що ностальгують за радянськими часами. На превеликий жаль навіть сучасна Німеччина, до складу якої входять землі ГДР не є виключенням з переліку, який кожен читач може підготувати особисто, згадавши ті країни що входили до срср, або були у таборі, очоленому москвою.
Продовжуючи задавати питання, слід розглянути наступні.
⚔️ Чи є країни Європейського союзу єдиними у протистоянні з тоталітарними режимами?
⚔️ Чому лідери правлячих партій підтримують політику правителя кремля?
⚔️ Яка причина співпраці між провідними компаніями та карманими олігархами путіна?
І знову маємо прості відповіді, відомі кожному хто цікавиться корупційними скандалами, що раз-по-раз виникають в урядах європейських країн. Корупційні кошти вкладені в європейські структури насправді колосальні. Потоки «нафтових грошей» з першої половини ХХ століття вливались в країни Європи, Азії, Африки, Центральної і Південної Америки. Путчі, революції, заговори… спонсоровані російськими спецслужбами форматують не лише європейський а й міжнародний простір. На думку експертів навіть еліти Сполучених Штатів Америки не є виключенням. Фактор впливу доцільно помножити на величезну діаспору, яка ототожнює себе з руськими за мовною ознакою, особливо на наявність злочинних синдикатів.
За знання таких складових, сучасної російської політики, та на основі аналізу наявного історичного матеріалу, не складно відповісти і на наступні питання.
⚔️ Як будуть діяти російські воєнізовані терористичні угрупування в найближчій перпективі?
⚔️ Який план реалізується кремлівською владою щодо України, та інших країн?
⚔️ Чи буде нанесений ядерний удар по території України?
Відповідь на ці питання лежить в історичній площині. В своїх виступах путін вже розкрив свій план. Він ототожнює себе з російським імператором петром першим і послідовно реалізує політику «собіратєля російських земель».
Перш за все йому потрібна підтримка власних громадян, і те що частина населення росії проти політики, що проводиться, його ображає і спонукає до репресивних дій. Ідеалами для вождя є образи загарбників минулого: грозного, петра, лєніна, сталіна, жукова, цей список можна продовжувати.
На захоплених російською імперією землях, московити завжди знаходили велику кількість прибічників. Згадайте як білоруси і українці, які вже створили литовсько-польську державу Річ Посполиту, поступово місто за містом «возз’єднувались» з московським царством. І це стосується також і середньоазійських і кавказьких народів. Поодинокі бунти жорстоко подавлялись, а їх лідери нещадно карались. Історія повторюється. Прикро що навіть сміливі грузини і вірмени нині надають економічну допомогу агресору. А чеченці і дагестанці воюють в складі терористичних угрупувань.
Які наступні кроки буде робити кремлівська хунта, можна зрозуміти з тих сил і ресурсів які є в її наявності. Давати чіткий розклад і послідовність дій не буду, бо такі підказки на руку ворогам. Зазначу, що угрупування, яке дислокується на території білгородщини однозначно готове продовжити бойові дії на Харківщині. Сателіти россії: донецька і луганська терористичні республіки так само не будуть зменшувати свою активність. Не слід скидати з рахунку придністровське угрупування, яке лише очікує команди, для того щоб розпочати бойові дії на теренах Молдови і спробувати вторгнутись до України. Згадайте бажання поєднати всі квазі-держави та армійські підрозділи, що в них дислокуються горезвісними «коридорами». Але звісно найбільшу загрозу являє собою об’єднане російсько-білоруське угрупування. Яке з лютого 2022 року проводить військові операції та здійснює обстріл інфраструктури України.
Удари російських терористичних угрупувань будуть спрямовані на Запоріжжя, яке нині зазнає потужних ракетних ударів. Наступні цілі – західні регіони, через які проходить постачання української армії. І звісно, з Гомеля буде спроба атакувати столицю України. Водночас слід зазначити, що атаки Миколаєва, або Одеси тактичними ракетами з ядерними боєголовками можуть бути проведені лише у випадку використання всіх наявних у рф та її союзників сил та засобів. В першому рядку міст, щодо яких може бути застосовано цей злочин перебуватиме Херсон, після його звільнення.
Водночас нео-петро має величезний потенціал у вигляді морських сил сконцентрованих в Балтійському та морях, а також величезне бажання поєднати «коридором» основну частину з калінінградською областю. Зважаючи на заяви путіна про невизнання розширення НАТО на схід, очікуваними є обстріли узбережжя країн Балтії: Естонії, Латвії, Литви, Польші, і Фінляндії з корабельної артилерії.
Терористичний уряд досі підтримують уряди країн, що входять до клубу тотолітарних держав-агресорів.
Питання про повстання поневолених народів, про палацові перевороти, про фізичне знищення владної верхівки рф скоріше за все риторичні. Навряд чи зміна осіб при владі призведе до виправлення ситуації в країні. Російська федерація має перестати існувати, як явище. Народи, які протягом століть перебували під гнітом московитів, мають право на власну державність, на власну ідентичність. Але вони самі мають звільнитись від своїх манкуртів, виконують волю гнобителів. Світова спільнота повинна допомогти поневоленим звільнитись від ярма.
Насамкінець. Доволі часто чув таке висловлювання «головне щоб не було війни». Війна сучасної незалежної України з росією розпочалась з моменту проголошення незалежної держави. Коли цю фразу почув від жінки, два сини якої воювали на Донбасі жахнувся. З 24 лютого розпочалась не «активна фаза бойових дій» не «есколація конфлікту» – путін розв’язав третю світову війну! Війну про держав і народів, які завжди в самі скрутні часи підтримували і допомагали народам російської федерації. Війну проти цивілізації.
Підкреслю, сценаріїв за якими може діяти московський правитель безліч. З позиції сучасної цивілізованої людини вони можуть видаватись цілком нелогічними. Однак в уяві соціопатичної особистості, яка регулярно демонструє нехтування вимогами безпеки та правилами поведінки, вихованої на совєтсько-гебіських методичках можуть виникнути будь-які ідеї.
За будь-яких обставин, не зважаючи на небачені досі виклики і загрози, відповідальні політики, вчені, політологи, бізнесмени, пересічні громадяни, які стали волонтерами і, головне, воїни Збройних Сил України, за допомогою громади всього цивілізованого світу в таких надскладних умовах діють і розвінчують антигуманні плани злочинців, які прагнуть знищити людство.