Партнери

Підписання меморандуму про партнерство та співпрацю

Підписання меморандуму про партнерство та співпрацю

03.12.2021 між президентом «Міжнародної Асоціації Трансферу Технологій» Артемом Гончаренком та керівником Науково-дослідного інформаційно-аналітичного центру «Інновації, інвестиції, інтелект» Сергієм Петковим було підписано меморандум про партнерство та співпрацю.

Сторони домовилися про спільну роботу над такими завданнями як: організація та проведення спільних заходів з метою реалізації майбутніх проектів та завдань; обмін інформацією відповідно до чинного законодавства та норм міжнародного права; висвітлення інформації про заходи, що здійснюються за цим Меморандумом на своїх інтернет-сторінках та у соціальних мережах.

Окрім цього, дана домовленість – це великий крок для глобального, міжнародного проекту I-Dolina, який активно розвивається, та резидентами якого щодня стають: керівники організацій та структур, науковці, студенти, IT – спеціалісти та інші.

Все вищесказане говорить про те, що в Україні креативна індустрія починає свою нову історію, в якій організації та люди починають об’єднуватися заради роботи над чимось великим.

Наприклад, над модернізацією законодавства, яке не завжди йде в ногу з часом. Підводити його під нові стандарти, створюючи умови та можливості для розвитку.

Зробити сучасний світ краще – це те, чого прагне I-Dolina. Але цього не досягти, якщо використовуєш застарілі технології та стандарти. Не можна стати передовою країною, пропускаючи нове та живучи застарілими поглядами.